Jak możesz oszukiwać siebie? Dominik Juszczyk o osiągnięciu celów i sprawdzeniu założeń [#045] - Monika Torkowska (2023)

Czas czytania: 43 Minimum

Jak powiedział Jacek Walkiewicz: „Mężczyzna uczy się na piłce, gdy wie, że został zwolniony.” W tym odcinku uczysz się, jak przejrzeć własne założenia, aby rozpoznać swój cel z największym projektem prawdopodobieństwa do końca. „Między poradami” namiętnymi a samookaleczającymi „między wskazówkami”, zwykłe użycie talentów i technik w kształcie w kształcie opornego. Jak pisze osoba -tata, Freund Ibiegacz Stoik, certyfikowany trener Gallupa Institute Dominik Juszczyk.

Rejestracja: Spotify|.Podcasty Apple|.Podcasty Google|youtube|.Rss|Wszystkie platformy

Zawiąż dolistów ludzi zainteresowanych Akademią Focus
Jak możesz oszukiwać siebie? Dominik Juszczyk o osiągnięciu celów i sprawdzeniu założeń [#045] - Monika Torkowska (1)

Chcę poznać więcej OKRASS →

  • Jak możesz zmotywować się do uświadomienia sobie? | Nataliaadłżycka (LifeGek) [#031]
  • Jak pomaga obniżyć pasek, aby osiągnąć więcej? [#026]
  • Masz czas, masz czas?Zanim zaczniesz sprawdź [#003]

W tym odcinku

  • Co to jest celowe działanie
  • Modele mentalne nazwane przez projekty
  • Jak obserwować siebie i wyciągnąć wnioski
  • koszty alternatywne
  • Jak sprawdzić, czy oszukujemy

Co to jest celowe działanie

Hej Dominiku!

Cześć cześć!

Bardzo się cieszę, że możemy porozmawiać, Bopryzziezna, uważam, że helikopter jest dla siebie fascynujący. Nasi słuchacze nadal nie wiedzą o naszych oczach.

I prawdopodobnie tak szybko, jak to możliwe, więc stanie się to, jak to możliwe i najprostsza definicja?

Niekoniecznie. [Śmiech]

Intencjonalny akt intencji Mawsoby, tj. H. Powiedziałem, że jest kilka moich działań. Nie znałem naautomatu, nie wiedziałem, uderzę. Żyjemy w czasie, mamy wiele wyborów, wiele religijnych rzeczy. Żadnego ciała dla wszystkich rzeczy tez robie zloto by todoinyamans robic wszystkie rzeczy donas zabijac zeby nie spotkac sie w sensownych ludziach nagrywam podcast z zboni i mam jakieś powody. to jest tainten, które robię z natrętnym działaniem. więc działanie zamierzone to takie działanie, w którym coś wybieram.

Oczywiście, że można było coś ugotować, łączę filtr Tewszczewy -dingen. Za pośrednictwem innych rzeczy. Mam coś, będzie satysfakcjonujące, aby coś zrobić. Jest to kampania tomojenve. Taxi.

Jest to próba zapytania: dlaczego zdecydowałeś się nagrać podcast z Moniką i przeczytać książkę rano? Jak toozia obejmuje wizję, misję entuzjastycznego aktu?

Tujest połączenie z IMissis.Zapisałem tam,że będę miał swoje doświadczenie.Jasne,że jest czas topnienia NATO na czytanie,uczenie się i rozwijanie książki.Czasami jest to relaks,zjadacz butelek z Samoobsługą itp. Masz podcast, twoi więźniowie, dzięki twoim pytaniom, dzięki rozmowie mogę podzielić się swoim podejściem z cyganami.Jeśli choć jedna osoba pomyśli: zastanawiam się, może przetestuję, zrobię zrób to sam sprawdź warto było To jest temperatura.

Tosuper -Klänge. W szczególności dzisiejszy token Temat jest bardzo specyficzny, Bowle się wysyła. Nie jest inspirowana przez Comnie do zaproszenia elementów górnego motywu. Mianowicie Twojnewsletter. Biuletyn, wytyczna, była możliwa, że ​​wioska jest możliwa dzięki. inni ludzie.Psycholog David Dunning został zarządzany. Gdybyś pamiętał kawałek jej historii, twoje wnioski, że właśnie podzieliłeś się tym biuletynem.

Mówię bardzo wyraźnie, mówiłem o tym, był on bliską karierą, jakbym był zarządzany. Słyszą dość Ekspresy - Pracowałem z manekinem: warsztatami, poradami, trenerem, trenerem, Adrug Half Is Winteretas Work. Chcę 80% moich duchów tylko części, tj.H. Chcę zmniejszyć pierwszą część i zwiększyć drugi.

Kiedy chwyciłem się za siebie, Thomas był prawdopodobnie przez 3 lata. Napisałem pierwszą wersję początku pandemii. Tobyał kwiecień 2020 r. Potem mam zauważenie, że zmieniłem podejście Dobsnesu, z czasem byłam połączona . Nie byłoby to szkolenie szkoleniowe, a następnie Idosić szybko udało się przejść na moją naonline. Aleton nigdy nie miał 80-20.Udało mi się więc, że będę w stanie zrobić dobre miejsce.Będę miał więcej pokoju NATO, aby wyjść, aby móc grać w mojej klasie, tak jak chciałbym. Ajak Tesame Workshops, które robię online, są od 9:00 do 17:00 do 17:00. Pracuję online z powtarzaniem , Nie mam godzin, pracuję, pracuję, pracuję w środę Czysobota zależy tylko od mnie.

To jest tło, dlaczego chciałem iść w tym kierunku. Mówię od lat. Mamy w 2023 roku. Pokburymś, następnym razem, gdy byłem talerzem, jeden z Zmichziech powiedział do mnie: Dominik, mówisz trochę, Robisz jeden kierunek akcentujący? Jak wygląda ten podział? Jasoba, potem zdałem sprawę, byłem w tym kierunku od 3 lat, mam pewne rzeczy, które robię, wyobrażam sobie, że prowadzą mnie do mnie, ale do mnie prowadzą do mnie, ale Jestem bardzo nierozsądny. Tomisia Associated Conwstein, która jest prawdopodobna, ponieważ najwyraźniej wszystkie cytaty z Pokaealboinstein, Albomarka Twain, jest prawdopodobne, że żeglarstwo powinno osiągnąć Tosamo i inne wyniki.

Jasoba, minęłem sprawę, że oszukałem, że jestem zadowolony z Zsiebie, Żrobie Terzesza, Aletaknapne. Corgery The Room. Cotimit, mówisz? Wyrzucasz mnie ze samozadowolenia, w końcu robię Jatyle w tym kierunku. W Takoriac poprawił taki impuls, aby naprawdę sprawdzić, jak bardzo wykonuję pracę, naonline, ile miesiąca poświęciłem na Napeprorajeekty, ile poświęciłem tubylcom w tym kwartale. Okazało się, że niefortunnie, nie tyle jak ja wyobrażałem sobie. Japończycy z tego samego. Pierwsze myśli nie były miłe w jego kierunku, Alespomał. Gdyby Perfidarosma nadal myślał, że zrobię wkład online, pochodzę z tej stagnacji. To jest kontekst oszustwa, mają one rezydent.

Jeśli porozmawiasz z połówkami, możesz podzielić się chmurą, niektóre rzeczy. Oczywiście są wymagania, przygotujemy się do nawiązania relacji z ludźmi, które możemy powiedzieć. Zrobię trochę skoku w niezawodność, Boteraz, jesteśmy Marsz i jestem przed decyzją związaną z mieszkaniem w tym roku. Mówię moim przyjaciołom moim przyjaciołom. Wiem, że Żeoni jest trochę zaskoczony tą zmianą, będę stałym miejscem, wszystko jest w życiu. Zastanawiasz się Dlaczego robię to samo. Jamyw: Czy wiesz co, to świetny czas, błagaj. Będę lepszy niż kogut roku i łańcucha. Muszę usłyszeć pytania w tym samym czasie, muszę zadać Tuuteraz , więźniowie, mierzą, mity. Nauczyłem się od stycznia kontaktu z emocjami.Lepiej jest znaleźć zastraszanie, gdy mamy tubylców niż później, jeśli nie wiem, że zobaczę te trudne pytania.

Totrezeba ma ludzi, którzy przekazują tendencję do próbowania, mogą zachęcić ich z miejsca, w którym może się różnić rozgłos podrzędny.

Dokładnie. Wydaje się, że jest to misia, ale jest wynik inwestycji. Wróciliśmy, wrócimy, ale Taodwequa jest wynikiem zaufania. Wiesz, że weźmiesz pierwszego faceta - moja interpretacja lubi, że lubi interpretację Pierwsza reakcja jest taka, ale myślę, że są one dobre. To pierwsza zabawka. Drugie zaufanie pochodzi z tego, że będzie on negatywny użyć relacji. Nie będę już miał. W najgorszym przypadku pytam: ty Wiedz, co, przeczytaj wiadomość, że będziesz w stanie uzyskać? Skąd pochodzą tematy? Informacje są oddzielone. To jest wynik zaufania konkretnych informacji między tymi dwoma osobami.

Modele mentalne nazwane przez projekty

To świetnie. Jako członek ZwtyjeGoe-Book, poza tym fantastycznie, uwielbiam kupować iTu reklamę Wmoim Podpieś. [Śmiech] Mówię „modele wpływu mentalnego” OE-Book. Omówisz temperaturę. Przykłady, Jako poszukiwanie przykładu przekształcenia, że ​​odkryłeś, że masz pokusę wprowadzenia planu treningowego, okazuje się, że oblicza wyścig IWSUM.To jest bezsensowność, aby być łatwiejszym.

Carla Pullinin.

Tomno powoduje pewien górny wniosek, że narzędzie zgodnie z tym celowym działaniem jest to, że analizujesz niektóre rzeczy, analizujesz i wyciągasz wnioski. Jaka jest różnica między przytulaniem pieczania się dochodu online Ty?

Doskonałe pytanie Moniki, zadałem sobie pytanie - dlaczego tego nie zauważyłem? Skąd pochodzi brak wskaźników bez prześladowań postępów?

Proszę Jepoto o pomoc innym. Jeśli ktoś jest jak podobna sytuacja, niekoniecznie jest to tłuszcz online, ale może to być moment, w którym ktoś łapie: Cholera, Atopowinnam/ja też powinienem.

Jeśli spojrzę na NatowSstate, różnica w dźwięku polega na tym, że skonfigurowałem projekt. Dobry projekt należy podnieść z dostępnymi płytami, które mogę sprawdzić, czy ten postęp jest. Mam źle ustawione tematy Jasobia. Ten projekt. został trochę uruchomiony. Projekt był nieco akceptowanymi emocjami i ma miś, którego przytłoczyłem.Postępowałem wystarczająco szybko.

Więc jaka jest różnica między Aterazem? Zrobiłem wiersz, aby kontynuować swoją drogę tam, gdzie jest to po prostu online miesięcznie i miesiące, ale kategoryzuję dochód inaczej. Miarz. Naturalne palce nawigacji i dobrze, jest dobre, więc jest dobre, więc jest dobre, więc jest dobre, więc jest dobre, więc jest dobre wiele konkretnych rekordów.

Druga sprawa związana jest z typem częstych kolizji z którymi dobrze sobie poradzę.Jak mam temat i oceniam często to oglądam,czytam i ten właściwy to ten właściwy.Jako projekt w tamtym czasie trochę się przestraszył, stary strach przed zasobami emocjonalnymi został stworzony, aby mnie sprawdzić, sprawdzić, chciałbym to zrobić, będę jeszcze bardziej zestresowany. Trochę identyfikowalny, trochę długi, trochę zły projekt. To jest prawdopodobnie największa różnica.

Teraz praktycznie cotygodniowa recenzja tygodnia, tj.H. cotywieni, mam gabinet pracy z napadami: Sprawdź wiersz dziewięć, firmę firmy, którą jestem teraz w procentach.Muszę ci powiedzieć w tym miesiącu, że odsetek jest online ITO to duża różnica. Nie pomyślałem o poprzednim, więc łatwiej było pomyśleć: prawdopodobnie jest w porządku, uczęszczam na seminarium internetowe, opublikowałem produkt , niektóre sprzedawane kursy, więc jest w porządku. Adenaz jak Tomam, który jest pokazany z Toto, jest największą różnicą. Jest więc wynikiem pracy Zpodcast Hubermana: Huberman Lab, który, Zacjoj, Oceds, powiedział dobry . Notatki z odcinka ustalonego Zmieniłem rodzaj prześladowań. To największa różnica. Mir stał się również jasny, że z przyjemnością piszę emocje, które robię, ponieważ podejmuję pewne postanowienia. 3 lata temu Torobaał 3 lata temu ten projekt sprawił, że projekt 80 % online 3 lata temu. Dużo się nauczyłem od tego czasu. Większość decyzji pisze włosy decyzji. Mam obecną sytuację, zakładałem, ale potem sprawdzę wyniki i często sprawdzam. Wiele wniosków jest narysowany i robię najwięcej rzeczy inaczej. Projekt był nadal wynaleziony, zostałem powiadomiony, bez przedniej części, stąd tabbit.

Co jeszcze masz taktyki związane z celem decyzji, oprócz regularnego przeglądu tego wiersza.To przypadek liczb.Jak blisko jesteś daleko od Albojaaka?

Tak, są rozdarte kroki. Patrzymy na nas, chcemy skoncentrować się na własnym. że Tarzecz jest online. Spectator dla moich klientów, które zrobię ... mieszam nogę biznesową online topodukty online.vennel.

Drugi etap branży Naktórejyj, sam pracuję bardziej, jest trenerem, konsultantem. Jaatam ma wpływ, ponieważ powiem, że mam cowarto, aby zrobić warsztat. Mogę iść, ale badania mogą być online. Na przykład dwa razy po 3,5 godziny lub razy po 2 godzinach.Cotywieni Wodstępach. Dla mnie warsztaty z Internetu - Zooma, czyjś zespół online.

Oczywiście pasuje do warsztatów Tonew.einige Klient Poto i spotyka się. Możesz lepiej poznać życie. Klienci z alesetami obliczają memetoda, że ​​były bardzo łatwe. Następnie podział spotkania według 2 godzin, w którym istnieje 2 godziny, że istnieje Praca domowa, którą możemy swobodnie znaleźć czas na stos. Łatwiej jest znaleźć dwie godziny dziennie przez 4 tygodnie niż cały dzień, aby wyłamać ZPoCze - tooniii IAA, dlatego warto wziąć tęczę.

Więc moja praca różni się, aby pokazywać tendencje online, aby kadrami częściej kupują. Nie chciałbym ukrywać, że byłam w cenie. Int warsztaty stacjonarne są premiową bonusem dwa razy więcej niż w warsztatach online, Jarobia. To jest Topocazazing, dlaczego powinieneś mieć artykuły online. Ostatni - dałem sobie granicę do warsztatów wyjazdowych w WMiemiec i mam już trzy Wakalendar, jestem więcej, więc muszę zarobić resztę online. Jest kilka taktyki, które mnie przynoszą. Tosmony, które zostały wprowadzone w życiu.

Sprytnie. Zwłaszcza z granicą WKakenar istnieje limit stylu.

Nie będę już. Dokładnie.

Jak obserwować siebie i wyciągać wnioski

Podoba mi się, że osoba będzie miała Albotaka, która stara się radzić sobie z celami, naszymi planami itp.? Ale wcześniej. Złamałem.

Mam metodę, która się z tym radzi. Jestem ciekawy, czytanie dla innych ludzi będzie działać. Jest to trochę winni temu obszarowi. Powtórzyłem trochę stożka roku, tj.H. Między jesiennym Azimasem latem lata, ale jak byłem zmęczony. Tobyło, więc byłem w złym humorze, później zapaliłem rzeczy, aby wydostać się z tego gorszego nastroju. Sąd pojawił się ponownie. Pomyślałem: Cholera, prawda? , nie spodoba ci się ten gorszy nastrój? Zacząłem, jakie mam narzędzia. Okazało się, że zacząłem analizować wpisy Listorian.Byłem praktycznie każdego dnia Ventrrudnik -tomocno.Było widoczne, że trudno było odpocząć na początku października we wrześniu.Pierwsze objawy gorszego nastroju pojawiły się.

CZAS WMOIM - Otworzę notatkę, aby naprawdę powiedzieć - jeśli zaobserwowałem takie rzeczy, jak fakt, że trudniej jest wstać na końcu lekcji Otajsam, że mam trudności z posiadaniem rysunku w ciągu dnia, Żob, będę mniej spotkań w pracy.Poranne wiadomości od dobrych ludzi, często daję niższe stopnie, mogę dotrzeć do Pokoholu, nie sądzę codziennie, więc lista napisana w używanym czasie była widoczna jako gorszy nastrój. Są pewne wnioski, że mam pewne wnioski i Objaw Tess następnym razem. Warto wykonywać działanie, warto odejść na bok.

Że grał przynajmniej raz?

Tak, raz w tygodniu wracam do cotygodniowej recenzji.Jeśli co najmniej trzy rzeczy są tak, że były one naprawdę widoczne w ciągu tygodnia, jest to wskazanie, że warto rozpocząć inny protokół promocyjny.Mam listę rzeczy, które robię, aby sobie pomóc.Aby uniknąć błędu.Dokładnie używam wpisów do dziennika, ale wyciągnąłem rzeczy z pamiętnika, które powtarzają się regularnie, zanim coś padam regularnie.Prawdopodobnie jeśli ktoś zrobił takie notatki w innym obszarze, aby mógł je oglądać.

Na przykład postanawiam zająć się bardziej fizyczną dębem w tym roku i postępować zgodnie z tym, czym byłem dwa razy więcej niż w Nasiłowii, ile kroków mam od tego tygodnia, jak często robiłem w tym tygodniu przysiadów lub byłem NASPATCER z ZPS W tym tygodniu. Piszę do mnie: w tym tygodniu był w porządku, następny, w kolejności, ALEPOT przez dwa tygodnie to średnia średnia. To wskazówka, w której się zmienia. Wiem, że byłem decyzją, byłem aktywny, ale będę aktywny, ale będę aktywny, ale Wystarczy, jeśli pokażę, będę szansą, że się zdradzę.

To jest takie fajne. Wydaje się, że temat planował zaplanować, zwłaszcza jeśli mamy problem.Jest to problem dla Dozalendara, toktoś Mataki: Planuję odpocząć poważnie? Czy pójdziesz do Cotozy? Wmojejgłowa wydaje się wtedy, że jestem tendencją do odtwarzania się planowanej przerwy, niż gonić planowaną drogę Ścigając, nigdy nie będzie w stanie mi pomóc, jeśli mężczyzna jest gdzieś nieśmiały.

Hell.merch Times Słyszę takie głowy: planowana podlinijka, odExcel itp. Tomoże ma zupełnie inną formę, taki przegląd możliwości zależnych. Żartuję więcej danych, więc zbieram dane i są dla mnie raczej łatwe nawyki, do tego Które terzek muszą zostać utworzone. Ale muszę się dobrze bawić, kiedy poprosi ten dzień, aby zapytać: jak się teraz czujesz? Sama aplikacja może powiedzieć. Są aplikacje, które mierzą nastrój Departament i Partner wywołują.Pytamy, jaki dzień dla ciebie wieczorem. Nie pisać szkód, aby ułatwić Excel, ale widząc, że on przyjdzie. Potem wrócisz Dodom Iwidzisz: masz 30 dni INA15 w dniu miesiąca, na którym masz Siedem chmur, które były fajne przez pół dnia, a twoja uwaga nie dotyczy twojej uwagi, nawyków, nawyków, nawyków, nawyków. Niemusi to Excel, liczby, liczby.

Jestem taką koncepcją z protokołem oceny ... jak to nazywasz?

Jestem objawami nadchodzącego gorszego nastroju.

Sleletts!Nie pamiętam tej kombinacji.[śmiech] Jasoba chciałem sobie obniżyć.Trochę mit.Miałem problem z tesmptomią.Teraz wiem dlaczego - boję się randek.Jeśli ty pamiętnik prowadzę regularnie codziennie regularnie, to trochę polowanie, więc mam trochę dobry dzień. Totaki to trochę lekkie symptomy tego, że coś jest kładzione na ten dzień w pokrojone dni, więc samoloty, które ja trzeba dobrze jechać, dobrze jechać, dysk i jakoś trzeba dbać o oś. W końcu ten klucz to jechać do Totrzeby po Tedane.

Niedawno wysłuchałem podcastu Adama Grants. Nie znam Adama Granta?

Wiem, ale nie słucham podcastu.

Próbuję znaleźć dokładny tytuł odcinka, ponieważ w tym kontekście było bardzo fajnie. Jeśli ktoś słucha Poangielsk, mogę tylko go polecić.

Nie miałem ŻeonMapodcast. Jestem Jagokozkorskimk.

Życie zawodowe z Adamem Grantem. On ma świetne rozmowy. Słuchałem naukowca OData. Było bardzo miłe zdanie, czas, bez dobrych lub złych danych. Zinterpretujemy paszporty naszej interpretacji. Pomyśl o rodzaju myvogii potrzebujemy danych. Dla mnie jest to codzienny pamiętnik, może coś innego dla ciebie. Podcast jest nazywanyDlaczego nie mieć wszystkich odpowiedzi z naukowcami danychOznacza to, że możemy mieć dane, ostrzegamy wszystkie odpowiedzi, będziemy botty. Utrzymamy wycofanie się komfortu. Pamiętamy, że możesz myśleć o danych Manajest.

Alternatywne koszty

Jestem zaskoczony tą interpretacją. Powiedziałem, że rozładowałem ją tak, jakbym przeczytał twoje czoło, nie byłem na zawsze, zidentyfikowałem swoje znaczenie, muszę to zrobić. Idea Nakurs. Teraz mam głowę, iral, pracuję z rozwojem skupienia. Wtedy prawdopodobnie minęło 3 lata, prawdopodobnie nawet dłużej, butelki zostały przygotowane. Nie tym razem, inne rzeczy zostały stworzone, zobacz ten podcast ICALA, wiele innych Bezpłatne treści, więc nie znałem napisów: ok, wykonuję pracę, ale zarabiam, zarabiam na „pełnym wymiarze godzin”.

Na początku tego roku podsumowanie nieco przeanalizowanego w ostatnim roku: Acosia Taksly zrezygnowała z ostatnich lat mojego życia, żetony się wydarzyły? Kiwy z suchych faktów życia, niektóre z moich chorób. .

Wejście do głębokiej krytyki, którą miałem w tym roku, nie było rozsądne. Teraz możesz zadać pytanie: czyj mydło jesteśmy w chwili, gdy znajdujemy: Hen, oszukuję, nie śpię. Nie śpię. , nie widzieć Nassiada Nasaltime ostatecznie ludziom. w przeciwnym razie.

I Tumam kilka różnych podejść. W temacie Tosobi używam różnych powodów w tym obszarze. Bez względu na 168 godzin tygodniowo i 24 godziny. Niemabata - Ty, ja, Jeff Bezos, Prezydent, mnisi. Mamy co 168 godzin. A bit.totocha, wracamy na początku Ipontanii tececa - jaki był zamiar tego czasu? Czyona była świadoma? To dla mnie pierwsza kontrola - ktoś celowo przekierował czas na inny? Byłbym nieskrępowany, nie czytałbym czytania, nie czytał Efekt, ten czas minął?

Taki oddział - czasami gniazda wydajności wykonuję takie ćwiczenie, jesteśmy gotowi do warsztatów/uczestnika tego warsztatu, aby czasami wypełniały górną część ciała. Jestem kategoriami Jadyktuj. Ile śpisz średnio - 7 × 7 - 49 godzin. Ile czasu pracujesz? Ile czasu dostajesz do pracy? Ile czasu spędzasz z jedzeniem, przygotowywaniem żywności, sprzątania, zabawy, obserwacji, czasu, zdrowia, aktywności zdrowia itp., It I ludzie mogą znaleźć Dawn, Corobia przez około 20 godzin przez około 20 godzin. Nie mogą przypisać tych kategorii. Jest to zabarwione, aby czas liże między palcami.

To mój pierwszy sposób na sprawdzenie, gdzie Jaten spędziłem czas, ja, czyj świadomość jego alokacji. Jeśli nie jestem tego świadomy, moje palce, nie mogę czegoś tam pokazać, dziewczynie, która jest tomem, to jest to Token jest tak, że byłem w Natin, jestem tylko zdezorganizowany, Imoroga najlepiej się organizować, organizować i organizować tym razem.Zorganizuj wszystkie możliwe techniki produktywności pudełka czasu, planowania, 12 -tygodniowego roku, partnera wydajności, wydajności i wydajności, cokolwiek. Twierdzę, że byłem zaangażowany w tym czasie, miałem zamiar, byłem informacją: Och, byłem Tak, zjadłem to, Anieto? Dlaczego chcę zrobić ten kurs? Mam też taką historię Zursel Oself-Disciple.Opisałem Octose jako przykład modelu myślowego.Byłem świadomy tego, dlaczego nie miałem tego kursu.

Pierwszy czas czasem nie?

Nie, był inny kurs. Kurs samodgórkowy jest teraz innym kursem. Model myśli nazywa się Napiedestal.

Więc czekam. [Śmiech]

Wkrótce. Aha, Jawa -Grum, byłoby ważniejsze z tego powodu. Gdybym na to spojrzał, jest to okazja, aby zrezygnować z rzeczy, aby zrezygnować z tego, że jest to decyzja, będziemy decydujące Dla mnie do zrozumienia, określając koszty alternatywy lub jeśli zobaczysz pytanie: zapłacę moim życiem? Czygda będzie intencją, czyszczenie dla mnie jest drugorzędne, Buto jest momentem analizy.

Więc JadoteJpory, znam swój czas, spędziłem czas. Wiem, że miałbym dla siebie ważną Idotę, chciałem zrobić coś ważniejszego na czas. Większość, to pomaga zdecydować, kto robi coś, kto robi coś, do czego coś robi DO. Dyskusje naziemne. Inne podejście może tutaj pomóc. Przedstawiłem nasze. Przypomniałem mi taką koncepcję Zittożeż - autor rozmawia cały czas. Dajemy więcej czasu na kontekst - rodzina, rodzice, dzieci, praca zawodowa. Zdrowie, hobby, duchowość. Gdybym zrobił X, chciałbym teraz zrobić coś innego, jestem gotowy, że żywa uwaga przechyliła winę? Że poświęcę mniej uwagi, czas na nowy. Twardy, trudny, trudny Decyzje, które sprawiają, że podejmujesz Alboniszisz.

Tutaj te informacje o życiu faktycznie potrzebują dużo, aby spojrzeć na miednicę, którą je zajęcę.

Dokładnie.

Jeśli obsługujemy długie wypełnienie w dystansie, to ...

Idealnie jest wykonać ten pomysł. Weźmy to studium: chcę biec trzy razy. 3 godziny, wyjdę. Okej, użyłeś alledoteJpory TE3. Chcesz się zrezygnować? Sen, śniadanie, śniadanie, śniadanie, śniadanie, śniadanie, śniadanie, śniadanie, śniadanie, śniadanie, śniadanie, śniadanie, śniadanie, śniadanie, , Czas rano, czas przeczytaj książkę, czas naautube, czas, czas, czas z porodami? planują projekt w dowolnym momencie.

Warto, zanim planujemy zrobić wdowę przez tydzień, jest już tydzień tygodniowy. Jeśli będziemy na wakacjach w ciągu tygodnia, w tym tygodniu nie będzie działać przez kilka godzin, że będę trenował z twoimi wyścigami. Prawdopodobnie przestudiuj trudny egzamin wcześniej, abyśmy mogli zrobić XYZ w tym tygodniu. Jeśli odwiedzają przyjaciele z zanurzenia tygodnia, więc jest mniej czasu. Warto spojrzeć na składniki odżywcze, aby wybierać rzeczy, które już zaplanowały. Planujemy bardzo Często planujemy życzenie, abyśmy zostali opisani w NATO, który znajduje się w tym kalendarzu, w tym planecie, który znajduje się w tym kalendarzu.

Oszukiwamy, że te godziny jakoś rzeczy.

Nie, nie będą.

Aone zatkał. [Śmiech] Jakie koszty nosisz? Co masz? Jakich słów używasz w słowach? Zacznę początek Octómymym, zmieniłeś swój dochód. Co „poświęcasz”?

Poświęcam trochę spokoju. Mówię dlaczego. Warsztaty wewnętrzne są bardzo dobrze opłacane, nieco misia, bomam osobistą markę, Corobia. Byłaby inna przez 4 miesiące. Muszę poświęcić krótkoterminowy czas. Zysk na długoterminowy zysk. Poświęcam coś z tego spokoju. To, że muszę medytować więcej, aby medytować i spędzić więcej czasu, aby uzyskać stabilność i wykończenia intelektualne. To jedno. Mam więcej czasu na wygraną Oemie. Alboo książek jest w ogóle przyjmowane. Nie mam czasu na przygotowanie jedzenia, zamawiam, że przejąłem Albjakieś.Ten rodzaj artykułu. Jest to pierwsza konsekwencja, którą robię. Pracuję z łóżkami online, najwyraźniej dla podróżnika, nieco potężne -znowu mam więcej czasu. To pierwsze koszty.

Drugie koszty są uważnie pobierane przez chmury społeczne, Zinstagram, Facebook i LinkedIn. Mam mniej czasu, kiedy działam, jest bardzo konkretna rzecz. I bardziej zrelaksowany. Czas przekierowywania czasu w kierunku jest najbliższymi relacjami. Nieco mniejszy związek, więc nie mam pojęcia ... te świadome decyzje, które podjąłem w tym obszarze, w którym tym razem jestem w winnym kierunku.

W odniesieniu do pierwszego obszaru - złapałem tutaj bardzo interesującą rzecz, nie myślałem w ten sposób lepiej. Jedną rzeczą jest Tracea, którą płacimy. Byliśmy w stanie coś zrobić, Cobymnas akty kompensacyjne, co jest czymś ważnym , mój rodzaj ducha, żyję. To bardzo interesujący punkt.

To jest wynik modelu myślowego, który jest dla mnie bardzo naturalny: Zarządzanie strachem. Jakie są obawy mojego życia, że ​​pomogłyby tym obawom, aby zobaczyć czas, aby zobaczyć, kiedy się pojawią? Mój strach jest tak, jeśli odmówię współpracy W pracy szpitalnej będę zestresowany tym, kim jestem dla przychodów. Chciałbym, aby ten stres był bardziej? Moje obawy? Czy mogę zobaczyć te obawy? Czy mogę sprawdzić, czy mają miejsce?

Jak sprawdzić, czy oszukujemy

Czy istnieje model myślowy, który może nam pomóc, jeśli chcemy sprawdzić, czy faktycznie oszukujemy przestępstwo?

Dla mnie wszystko związane z opowiadaniami, wyglądam, kiedy ostatni raz będę sobie poradzę. To jest dla mnie najlepsze. Opisuję taki model, który został zużyty, Comnie była zainteresowana elementem WOW. Jeśli spojrzę na ostatni Tomoga czas, bądź zupełnie inny. Hat działa dobrze, nie działało? Coad, że byłem w tym miejscu?

Nie -sneak.

Dokładne myślenie drugiego rzędu - jakie będą pierwsze efekty? Jakie będą drugie efekty?

Wziął super.

Prosta rzecz. Podążają za Alepotem, odczyty tak naprawdę nie wydawały się grać .tyWinej pomaga najbardziej. Działam wcześniej, Aniepie później.

Dlatego pomaga zdefiniować sposób myślenia. Jeśli jachca wprowadzi zmianę, która organizuje projekt, będę miał tylko zalety, które się wykluwają, jest w porządku, fajne, czytanie piwa? I jak, jak, jak ty Spójrz na rodzime rzędy, tj.H. Tłuszcze w herbatach roku lub Tomos, aby pokazać, że jest to całkowicie zbieżne z wizją życia, w którym pewnego dnia chcę tam być, ale zrobię małe kroki w tym miejscu. Jest jasne, że tak jest Nie bez znaczenia i nie jest tego warte. To ładny model.

Dokładnie. Jak możesz wcześniej przejść do topora, możesz podążać za trosem wratu postępu ISOBUS i czyszczyć czyszczenie., Przekroczę moment, sprawdzę wyniki. Zapytałeś, jaka jest różnica między projektami, wtedy zapytałem różnicę między projektami Ateraz z Idlach nie zawiódł, mogę się tym zająć. -Rund, ale średnia, kiedy zaczynam działać, piszę wynik końcowy, który chcę osiągnąć, i mam przyjęcie Kolek, którą sprawdzę. Jest kluczowe, aby sprawdzić wiele miesięcy, aby sprawdzić, w jaki sposób nie ma jeszcze początku. To jest czek dla mnie.

Bardzo często okazało się, że kiedy miałem coś, miałem inne założenia, gdy było to empirycznie czek, aby mógł wydostać się z Ztaki: zacząłem swoje nastawienie, myślałem z życiem. , Prawdopodobnie jest to prawdopodobnie to, że moje stwierdzenie jest również nieskuteczne, abym mógł zabić. Dla mnie nie będziesz mógł go zobaczyć z wieloma gniewnymi miarami. Używam odpowiednich systemów w ten sposób, że możesz z nich korzystać.

Gdzie wprowadzasz taki protokół?

Dla mnie jest to tylko arkusz dokumentu Wgoogle, który połączyłem z Wobsidianami podczas sprawdzania tygodnia, w którym mogę sprawdzić, którego datą jest sprawdzenie określonej decyzji. Trawa tygodnia jest: czasami sprawdź protokół protokołu. Tadata nie została jeszcze sprawdzona, czasem jest coś do pozbycia się.

Titan Czy określasz datę, jeśli musisz sprawdzić?

Tak. Sprawdzę przykłady anifttóre za 9 miesięcy i za 10 miesięcy. Overhänn.toakurat Znam drukarkę Pester, widzę również w czasie, gdy działałem jako kierownik projektu. To tylko protokół zaprojektowany przez protokoł, Dodaję konkretne rzeczy, dokładnie datę recenzji.

Janie, łączę dane z przeglądu projektów, w których pracuję.

To było. Drukarka Peter Tododał. Protocoll na temat decyzji dotyczących tematów, które masz Poto, aby zapewnić, że podjęto nieustanną decyzję. Czasami sprawdzanie w tym czasie będzie przeszkadzać, a czas, w którym trwa nieco dalej. Cosia kontynuuje.

Cidoglis Niektóre materiały, książki, podcasty, kształt nie jest ważny, co może być dodatkiem, rozszerzenie naszej rozmowy, jeśli chodzi o recenzję własnych założeń, lepszy wgląd.Chciałeś zbadać wioskę? Jak wskazać, nie dawać życia?

Istnieje pewne rzeczy. Paradoksalnie owad nie jest bezpośrednio, mój Alex „12 tygodni” to książka opisana przez podejście, w jaki sposób planowanie Zrok zmienia się przez 12 tygodni. Aby wdrożyć narzędzia, które bardzo pomagają . Jest to nagranie taktyki, które następnie sprawdzasz i wykonujesz. Zmiany są emocjonalne. Jeśli już upadłeś, jest to bardzo pomocne. To jedna rzecz, która może pomóc.

Gdyby ktoś woli OKRA, pracuje w społeczeństwie, użyłbym TerzeCzy'ego, który sami wiemy, co sobie pomaga. Dla mnie rozmowa Tima Ferrissa była bardzo fajnym inspirującym materiałem. Kogo dowiedziałem Zocenami dnia od 2 do 2. Pisze dokładnie tak, jak Torobi. To jedna rzecz, która z pewnością jest w tym procesie.

Trzecia rzecz - narzędzie o nazwie Year Compass. Save the Wkaka, aby przejść po 2-3 razy. Genialne narzędzie., Przechodzą do tego, ile rzeczy zaplanowali i istnieje możliwość zabicia końca roku. Spoglądasz wstecz, patrzysz wstecz, jest to narzędzie, które zadaje wiele pytań, które pomagają. To jedno kolejne narzędzia.

Cokolwiek, copomags, aby napisać pamiętnik. Dotarłbym do notebooka, aby dodać pamiętnik, w którym sąsiedzi z prostymi pytaniami. Pisanie. To trudne. Rozumiem, że trudno jest cofnąć się. Dzień Nanapsous? TE3, 4, 5 pytań, które przeprowadzają proces, który pomaga ratownikowi. Jeśli spojrzysz na niego, istnieje wiele wniosków. Pomoc inspekcji.

Jeśli masz dostęp do dobrych rzeczy w Twojej okolicy, które działają regularnie w Zawami, Zangielska jest nazywana stroną dla strony odpowiedzialności, która jest dostępna w wielu książkach, tj.H. Spotkanie 15 minut Cotyzień, wyjątkowej osoby, którą zrobię.Trzy najważniejsze rzeczy poprosi o trzy najważniejsze rzeczy.Jeśli to przeczytasz, jeśli to zrobiłeś, jest to wsparcie. Istnieją również melolizowane książki. W książce „The Love Reciptation” Tosia nazywa stanu Unii lub stanu Unii. Jest 5-6 pytań w Wystarczający tydzień. Budują związek, będą dobrym życiem, ale jakie było pragnienie bycia więcej, Azja, Azja nie przeniosła. Przyciągnie cenne rzeczy dla siebie.

Prawdopodobnie kojarzyłeś Jaceka Walkiewicza. To dla nas. Ale co? Jesteś ogromne lata. Możesz pozostać trochę zawieszony. Moim zdaniem Jacek Walwicz zrobił ten temat dobrze. Jednak prawie 40 milionów twierdzi, że wykład Popolsk Natedxa prawdopodobnie coś.

To dokładnie niesamowity wynik.

Dominik, bardzo dziękuję. Bardzo się cieszę, że moglibyśmy porozmawiać. Jestem przekonany, że słuchacze dostaną coś dla siebie z tego odcinka. Rozciągnąłem wnękę.

Jestem bardzo zadowolony.

A co? Mam nadzieję, że biuletyn Natwój raz na ciekawej wodzie wody, jeśli coś innego się spakuje, powiemy nam. Możesz umrzeć swój czas!

Zadam się: co robi alternatywna rozmowa z ZTAZ? Podejmę decyzję o umówieniu się. Tacto -Taktycznie.

Jasne, imatoossen. Dziękuję bardzo!

Dziękuję bardzo!

Podoba ci się ten odcinek?

Upewnij się, że uczysz władz

Zdjęcie: Brett Jordan

Niektóre połączenia nastrojowe można połączyć.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Kerri Lueilwitz

Last Updated: 05/30/2023

Views: 5658

Rating: 4.7 / 5 (47 voted)

Reviews: 94% of readers found this page helpful

Author information

Name: Kerri Lueilwitz

Birthday: 1992-10-31

Address: Suite 878 3699 Chantelle Roads, Colebury, NC 68599

Phone: +6111989609516

Job: Chief Farming Manager

Hobby: Mycology, Stone skipping, Dowsing, Whittling, Taxidermy, Sand art, Roller skating

Introduction: My name is Kerri Lueilwitz, I am a courageous, gentle, quaint, thankful, outstanding, brave, vast person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.